CEM GÜROY YANGIN VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ DANIŞMANLIĞI

Detaylı İşletme İnceleme ve risk analizi raporu hazırlanması

  • İster bir oteliniz veya rezidansınız ister bir endüstriyel tesisiniz, bir alışveriş merkeziniz veya bir hastaneniz olsun, her türlü tesisin veya işletmenin kendi mimari yapısına, tesisin yerine, coğrafi ve çevre şartlarına, üretimine, çalışma dinamiklerine uygun bir yangın alam, acil durum tahliye ve güvenlik planı olması gerekir.
  • İşletmenin yangın riski analizi, işletmedeki yangın risk durumunun temelini oluşturur. Güvenli bir çalışma için mutlaka risk analizi yapılıp, analiz raporunun gerekleri yerine getirilmeli ve belirli periyotlarla denetim yapılmadır.
  • Tesislerdeki çalışan yangın ve güvenlik sistemlerin uluslararası ve ulusal standartlara uygun kaliteli malzemelerden seçilmiş olması yine sistemlerin çalışması için gerekli alt yapının standartlara uygun olması şarttır.
  • Sistemleri temin eden ve kurulumu gerçekleştiren firmaların standartlara uygun malzeme kullanmış olması, yeterli sayıda eğitilmiş, uygulama ve servis bakım personelinin bulunması, benzer referanslara sahip olması gerekir, ayrıca bu iş kolunda sürekli çalışıyor olması istenir.
  • Bağımsız yangın ve güvenlik sistemleri danışmanlığı olarak, işletmenizin yukarıda sayılan kriterler dikkate alınarak, risk analiz raporunun hazırlayarak işletme yetkililerine sunuyoruz.
  • Uzun yıllara dayanan deneyim ve bilgi birikimin sayesinde işletmede mevcut bulunan yangın ve güvenlik sistemlerini inceliyorum. Sistemlerin varsa eksiklilerini belirleyip, işletme yöneticileri ile yapılacak toplantılar neticesinde mevcut sistemlere yönelik iyileştirme veya yenileme önerilerimi rapor halinde sunuyorum. Rapor sonucunda ortaya çıkacak olan yeni yol haritasına göre atılacak adımlar belirlenir ve uygulama aşamasına geçilir.
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize herşeyi sor!
👋 Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?